Корпоративна англійська від школи Englishdom

Корпоративна англійська від школи Englishdom
Корпоративна англійська від школи Englishdom

Знання англійської мови – обов’язкова вимога для учасників різних видів бізнесу. Це зумовлено тим, що діяльність багатьох компаній передбачає співпрацю з представниками іноземних фірм. Для успішного проведення переговорів, укладення договорів, розв’язання поточних питань на етапі взаємодії з представниками зарубіжних підприємств не обійтися без знань мови партнерів. Також він необхідний для отримання актуальної та свіжої інформації про технічні новинки та наукові відкриття з достовірних іноземних джерел, роботи з документацією, спеціальною літературою тощо.

Компаніям, які активно працюють на міжнародному ринку або співпрацюють з іноземними партнерами, важливо, щоб персонал вільно говорив англійською мовою. При цьому бажано, щоб у співробітників був однаково хороший рівень і знання специфічної лексики. Саме для цієї мети школа Englishdom пропонує корпоративне навчання англійської мови.

Чим відрізняється корпоративна англійська мова?

Корпоративна англійська в Englishdom пропонує заняття за сучасними програмами відповідно до індивідуальних потреб вашої компанії. Враховується галузева лексика, у процесі уроків обігруються стандартні робочі ситуації (презентація компанії, переговори, заповнення документів, розмова телефоном тощо). Поставте завдання – і школа запропонує англійську мову корпоративного навчання з урахуванням ваших побажань і потреб бізнесу.

Курс переважно розрахований на людей, які знають англійську, але бажають підвищити власний рівень. Englishdom допомагає поглибити знання, покращити вимову, навчити специфіки. Після навчання фахівці компанії говоритимуть впевненіше. Зникнуть проблеми “мовного бар’єру” під час спілкування з іноземними клієнтами та контрагентами.

Для чого потрібні корпоративні курси англійської?

Професійне корпоративне навчання англійської від викладачів центру Englishdom підійде компаніям, які хочуть удосконалити знання керівництва та відповідальних фахівців. Школа підготує персонал до:

  • пошуку нових клієнтів, розширення мережі професійних контактів;
  • участі в ділових зустрічах різного формату;
  • виступу на презентаціях і ділових переговорах;
  • супроводу англомовних клієнтів у нашій країні тощо.

Усе, що вимагається від вас – визначити завдання і цілі навчання. На цій підставі школа Englishdom сформує унікальну програму і будемо займатися зі співробітниками індивідуально або у форматі групових занять. Перед стартом курсу обов’язково проведемо тестування кожного учня, щоб визначити поточний рівень знань.

Rating: 5.00/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.