Що таке коліматор?

Коліматорний приціл – оптичний приціл, що використовує явище колімації – отримання світлового променя з малою розбіжністю. Перевагою такого типу оптики є те, що прицілювання відбувається набагато швидше і вам не потрібно закривати одне око (як у бінокля чи прицілу), а навпаки – для прицілювання потрібно тримати обидва ока відкритими. націлюватися легше. Це впливає на покращене точне поле зору.

Це рішення було створено в 1960-х роках і досі використовується не тільки в лінійних військах, а й насамперед у спецслужбах.

Усе починається з вашого стилю гри

Будь ми снайпери, штурмовики або солдати підтримки – вибір коліматора залежить насамперед від цього. Хоча для стрільців зазвичай рекомендують використовувати типові приціли, є ситуації, коли коліматор зі збільшенням працюватиме набагато краще (наприклад, якщо ігрова зона охоплює менші простори з численними перешкодами, але досить далеко один від одного, щоб масштабування забезпечувало ефективний результат.

З іншого боку, штурмовики, оснащені страйкбольними гвинтівками з потужністю стрільби часто до 40-50 метрів, також можуть спробувати приціл зі збільшенням, хоча й меншим, наприклад, Sparx AR 1×22. Однак якщо часті сутички в тісному контакті, краще зробити ставку на відкритий коліматор із системою проекції зовнішньої точки прицілювання. Практично не обмежує огляд і ідеально підходить для зіткнень у CQB та інших вузьких просторах.

Трохи інакше з солдатами підтримки. Вони, як і снайпери, мають перебувати на деякій відстані від основних боїв, забезпечуючи прикриття нападників. Тому в їхньому випадку найкраще підійдуть пристрої із середнім зумом, наприклад, 2-кратним. Це дає змогу не тільки краще спостерігати за подіями, що відбуваються попереду, а й швидко реагувати і націлюватися на потенційного противника.

Монтаж прицілу також важливий

Кожен любитель мілітарії напевно знає, що різні рушниці мають різні системи кріплення, які відтворені в наших репліках. У випадку з більшістю озброєнь це, звісно ж, буде зручна RIS-рейка, яка є стандартом для країн НАТО, хоча й не на всіх типах озброєння. Інший спосіб встановлення аксесуарів характерний для M16 або M4, інший – для німецького MP5 або (хоч і застарілого, але все ще поширеного) G3. Магазин topoptics.com.ua дає змогу вам купити такий приціл просто зараз за вигідною ціною і не пошкодувати.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.