Послуги копірайтера: про що і для кого він пише

Послуги копірайтера: про що і для кого він пише

Копірайтер – це не просто фахівець, який пише красиві тексти, він повинен писати цікаво і зрозуміло, але головне – вміти переконувати, знати принципи реклами, маркетингу, продажу та застосовувати їх на практиці. Його тексти:

  • популяризують товар або послугу;
  • стимулюють зростання продажів;
  • інформують та навчають.

Давайте з’ясуємо, якими є послуги копірайтера і які саме тексти він пише.

Основні послуги копірайтера

Список послуг у різних спеціалістів може відрізнятися. Один створює переважно рекламні матеріали, другий пише описовий контент, а третій готує SEO-тексти. Чим ще може бути корисним копірайтер:

  1. Для створення текстового контенту для веб-сайтів

Сюди можна віднести опис товарних позицій, експертні статті для  блогу, тексти для ключових сторінок. Користувачам подобається, коли з ними діляться корисною інформацією, тому компанії замовляють саме такі матеріали серед послуг копірайтера.

  1. Для написання бізнес-текстів

Це комерційні пропозиції, наповнення посадкових сторінок, прес-релізи, електронні листи, матеріали для рекламної продукції (візитки, флаєри, листівки). Вони потрібні для комунікації між виконавцем та замовником, продавцем та покупцем, переконання цільової аудиторії у доцільності здійснення покупки, замовлення послуги.

  1. Для створення матеріалів для формування іміджу бренду та покращення його репутації

Окремі професійні автори присвятили себе написанню бренд-легенд, інтерв’ю, унікальних торгових пропозицій, презентацій, постів для соцмереж. Великі компанії розуміють, що без гарної репутації контакту з потенційними клієнтами і продажів не буде, тому й звертаються до послуг копірайтера.

Що ще можна замовити у копірайтера

Часто комерційні автори розробляють доменні імена, фірмові назви та слогани. Хтось прекрасно пише вірші, казки, анекдоти, тости, передбачення і привітання. Копірайтери з філологічною освітою можуть бути коректорами та редакторами. До них звертаються автори книг та статей. Дехто успішно розробляє концепції текстового оформлення сайту, складає контент-плани.

Копірайтер – це фахівець, який допомагає бізнесу просувати свій продукт, він володіє психологічними та маркетинговими прийомами, що переконують і спонукають потенційних клієнтів до здійснення певної дії. Коли немає можливості найняти команду маркетологів та авторів, можна звернутися до копірайтингові агенції. Студія копірайтингу Fabrika-slov професійно займається написанням текстів під будь-який запит для ефективного просування вашого бізнесу.

Rating: 5.00/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.