Релокація провідного українського виробника кранової вантажопідйомної техніки

Релокація провідного українського виробника кранової вантажопідйомної техніки

Як відомо, у перші дні повномасштабного вторгнення російської армії в Україну під удар потрапили відразу кілька регіонів нашої країни. Через близькість зони активних бойових дій на промислових підприємствах, розташованих там, виникла реальна загроза безпеці своїх співробітників і ризик знищення всього майна. Тому багато керівників таких підприємств прийняли прагматичне та виважене рішення про релокацію (переїзд) у порівняно більш безпечні регіони, зокрема, до Західної України.

Саме так вчинили і на Київському заводі підіймально-транспортного обладнання, який на сьогоднішній день є провідним українським виробником вантажопіднімальних кранів різних типів (мостових, козлових, консольних, а також кран-балок). Для релокації керівництвом КЗПТО було обрано місто Калуш, розташоване в Івано-Франківській області. Ключовим і вирішальним аргументом при прийнятті саме такого рішення, була обіцянка керівників цього міста й області надати максимально можливе сприяння для якнайшвидшого відновлення роботи заводу на новому місці.

Крім того, було взято до уваги, що тут добре розвинена транспортна інфраструктура, а також є кілька підприємств, які можуть випускати деякі компоненти, необхідні для комплектації кранів КЗПТО. Ще один важливий фактор – близькість до кордонів кількох європейських країн, де є компанії, з якими завод нині співпрацює чи в майбутньому планує налагодити співпрацю.

Релокація основного виробничого підрозділу КЗПТО з Київщини до Калуша була здійснена досить оперативно – усього лише за 15 діб. На даний час вже розгорнуто повномасштабне виробництво та навіть сформований регіональний сервісний центр, у наявності є всі потрібні кранові компоненти, що дозволяє виготовляти вантажопідйомні крани в найкоротші терміни (до 10 робочих днів з моменту замовлення). Також КЗПТО, як і раніше у довоєнні часи, пропонує всім зацікавленим українським компаніям поставку оригінальних запчастин для кранів і тельферів різних моделей за мінімально можливими цінами. 

Нещодавно у виробничому підрозділі КЗПТО, розташованому у Калуші, побувала голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Оніщук. Метою її візиту було не тільки ознайомлення з умовами роботи колективу та технологічним процесом виготовлення вантажопідіймальних кранів. Очільницю Івано-Франківщини також цікавили потенційні можливості заводу та можливі труднощі заводчан на новому місці.

Генеральний директор КЗПТО Олексій Севастьянов подякував їй за надану допомогу при релокації; докладно розповів про історію заводу, особливості виробництва, досягнення та плани на майбутнє. Зокрема, він зазначив: «Ми займаємося виробництвом вантажопідйомної кранової техніки, що повністю відповідає європейським стандартам. 

Наша продукція користується великим попитом як на великих, так і малих підприємствах, тому що вона дуже надійна та реалізується за досить помірними цінами. Уже найближчим часом, – також сказав він, –  очікуємо збільшення попиту на нашу продукцію. Після перемоги України у війні плануємо розглянути можливі варіанти інвестицій для розширення виробничих потужностей тут, на Прикарпатті».

У свою чергу, голова Івано-Франківської ОВА Світлана Оніщук наголосила: «Дуже приємно відвідувати ті вітчизняні підприємства, які переїхали до нас на Прикарпаття! Сьогодні на вашому заводі виробляються вантажопіднімальні крани світового рівня, які вкрай потрібні всій Україні. Завдяки таким підприємствам, як ваше, у нас створюються нові робочі місця, поповнюються місцеві бюджети. Зі свого боку, ми будемо робити все можливе, щоб допомогти вам у подальшому розвитку. Так давайте працювати разом, щоб наблизити день нашої Перемоги»!

Джерело: kzpto.com.ua

Rating: 5.00/5. From 2 votes.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.