РЕКОНСТРУКЦІЯ УКРАЇНИ 

МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ З РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА ПЕРЕЗАПУСКУ 

24-25-26 жовтня 2023 р. Онлайн

РЕКОНСТРУКЦІЯ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ З РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА ПЕРЕЗАПУСКУ 24-25-26 жовтня 2023 р. Онлайн

Як повторив міністр Таяні 20 вересня в Нью-Йорку, «відбудова України буде одним із головних пріоритетів  італійського головування у G7 наступного року». 

Італійські компанії можуть і повинні брати участь у великій реконструкції України, яка обіцяє докорінно змінити  країну. Щоб дозволити італійським та українським компаніям та інституціям розпочати конкретний діалог, а  також дізнатися та вивчити проекти реконструкції та можливості обміну та інтернаціоналізації,  RECONSTRUCTION OF UKRAINE, міжнародна подія, організована Торгово-промисловою палатою Італії в Україні  та FederCamere, запланована на 24, 25 та 26 жовтня, за участю найвищих представників італійських,  українських та європейських інституцій. 

Співорганізаторами заходу є ANCI – Національна асоціація муніципалітетів Італії та AUC – Національна асоціація  муніципалітетів України. Він організовується під високим патронатом Європейського парламенту та  патронатом: Міністерства підприємництва та виробництва Італії, Міністерства екології та енергетичної безпеки,  Міністерства інфраструктури та транспорту, Міністерства сільського господарства, продовольчого суверенітету  та лісового господарства, Міністерство економіки та фінансів; Міненерго України, Міністерства розвитку  громад, територій та інфраструктури України, Міністерство соціальної політики України; Італійського агентство з  розвитку співробітництва, Національної асоціації будівельників, Федерація європейської будівельної індустрії;  Конфедерації будівельників України, UkraineInvest, Європейсько-українського енергетичного агентства та  Unioncamere e DZI.

За детальною інформацією: Торгово-промислова палата Італії в Україні – Тел: 011.19471880 – Email: [email protected] 

3 дні конференції за участі найвищих італійських, українських та міжнародних інституцій. 5 детальних технічних панелей: будівництво та інфраструктура, енергетика та навколишнє середовище,  сільське господарство та продовольство, digitale e services, громадянське суспільство та некомерційні  організації. 

1 вебінар: Інвестиції та фінансування. 

12 віртуальних павільйонів: будівництво та інфраструктура, сільське господарство та продовольство,  енергетика та навколишнє середовище, digital e services, торговельні та бізнес асоціації, охорона здоров’я та  соціальна сфера, волонтерські асоціації, інші організації, італійські муніципалітети, італійські установи,  українські громади та українські інституції. 

Сотні італійських та українських компаній 

Понад 1000 matching між державними та приватними компаніями, установами, міжнародними інвестиційними  фондами. 

Такі цифри Reconstruction of Ukraine, заплановані онлайн з 24 по 26 жовтня. 

Під час заходу для компаній-учасниць буде можливість створити свій стенд онлайн, а також можливість  організувати B2B та B2G зустрічі протягом усіх трьох днів. Учасники зможуть відвідати різноманітні віртуальні  стенди, розділені на різні павільйони, і призначити онлайн-зустріч. 

Щоб прийняти участь у події, просто безкоштовно зареєструйтеся на платформі B2BItalia.org і заповніть  наступну форму: https://zfrmz.eu/qIMceGw8cJApS1pUVg7P 

За даними Київської школи економіки, після 18 місяців війни збитки на території України становитимуть понад  150 мільярдів доларів і продовжуватимуть збільшуватися.

За детальною інформацією: Торгово-промислова палата Італії в Україні – Тел: 011.19471880 – Email: [email protected] 

Реконструкція складатиметься з двох основних етапів: швидкого відновлення та довгострокової реконструкції. Нижче наведено план відновлення, розроблений українським урядом. (https://recovery.gov.ua) 

Невідкладні заходи полягатимуть у відновленні критичної цивільної та енергетичної інфраструктури,  зруйнованої наступом; після цього відбудеться розмінування та реабілітація звільнених територій. Другий етап реконструкції, щонайменше на десятирічну перспективу, стосується модернізації великої  інфраструктури, а також регуляторної та ринкової системи економіки, щоб одночасно сприяти процесу вступу  України до ЄС. Уряд Києва представив власний план післявоєнної реконструкції, який оцінює потребу в понад  750 мільярдів доларів, який включає 850 проектів для відновлення придатного для життя вигляду країни. Неможливо припустити, що всі ці кошти надходять із державних внесків, включаючи субсидовані позики від  міжнародних фінансових установ. Щоб реконструкція стала «історією успіху», необхідним буде значний внесок  приватних інвестицій. Українські міністерства вже налагоджують стосунки із західними партнерами та  компаніями, зацікавленими в участі у цій великій справі.

За детальною інформацією: Торгово-промислова палата Італії в Україні – Тел: 011.19471880 – Email: [email protected] 

Від будівництва до енергетики, від сільського господарства до охорони здоров’я, від цифрових технологій до  волонтерства, є великі можливості для італійських компаній, які вже почали формуватися. Конференція має  на меті стати можливістю познайомитися з ними та налагодити конкретні стосунки з українською владою та учасниками реконструкції. 

Сайт заходу: https://reconstruction-of-ukraine.org/

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.