5-6 жовтня у Києві, КВЦ “Парковий” відбувся II АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНИЙ BUSINESS FORUM, який пройшов у Києві, КВЦ “Парковий”

5-6 жовтня у Києві, КВЦ "Парковий" відбувся II АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНИЙ BUSINESS FORUM, який пройшов у Києві, КВЦ "Парковий"

Це стало значущою подією, що зібрала на одному місці видатних керівників українських компаній, архітекторів, урбаністів, девелоперів та забудовників.

Головна мета цього форуму — створити ефективну платформу для взаємодії між бізнесом, архітекторами та політиками, сприяючи розбудові нашої улюбленої, але потребуючої допомоги країни.

Протягом двох днів Форуму зібрали більше 5000 учасників, серед яких понад 1100 архітекторів, урбаністів, міських планувальників та дизайнерів. Спікери, модератори та слухачі активно обговорювали та генерували ідеї для подолання внутрішніх економічних викликів, сприяючи укріпленню нашої країни зсередини.

Організатори та партнери Форуму продемонстрували свою відданість суспільству, витративши значні кошти на закупівлю медичного обладнання для ветеранів ЗСУ. Загалом на суму понад 1,5 млн грн було придбано обладнання для полегшення реабілітації воїнів-інвалідів та підтримки героїв на передовій.

Фотозвіт з цього заходу доступний за посиланням нижче.

1 день – https://photos.app.goo.gl/cBfGNBnxvYNmeYME8
2 день – https://photos.app.goo.gl/bFscA3BbeHTTgRax7

Кожен гість мав можливість спілкуватися зі спікерами після закінчення дискусій. Крім того, протягом заходу відбулася виставкова панель партнерів форуму, де кожен представив свій унікальний стенд з продукцією, привертаючи увагу відвідувачів.

Дякуємо всім, хто придбав квитки та долучився до цього надзвичайного форуму! Спільними зусиллями ми будуємо майбутнє України разом!

Партнери заходу

(https://telegra.ph/Partneri-forumu-04-27) Фото: Павло Ботанов, Андрій Галінський

Організатори: Медіагрупа DMNTR | «Дім та Інтер’єр»
Конфедерація будівельників України (КБУ)

Rating: 5.00/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.