Як знайти кримінальне провадження за номером?

Створений для виконання вимог перехідних положень, внесених до українського кримінально-процесуального кодексу, Єдиний реєстр досудових розслідувань (ЄРДР) знаходиться онлайн за наступною веб-адресою: https://erdr.gp.gov.ua/. Отримати більше інформації на тему можна за посиланням: https://youcontrol.com.ua/topics/perevirka-yerdr/.

Як здійснити вхід у Єдиний реєстр досудових розслідувань?

Перед тим як відвідати веб-сайт Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР), необхідно переконатися, що виконуються наступні вимоги:

  • ваш персональний комп’ютер повинен працювати на актуальній версії операційної системи Mac OS або Windows;
  • установлена остання версія веб-браузера і програмного забезпечення Java на вашому пристрою;
  • маєте стабільне підключення до Інтернету.

Для входу в систему ЄРДР потрібно перейти за наступним посиланням: https://erdr.gp.gov.ua/ і запустити “Персональні довірчі послуги”. Система запропонує завантажити файл “sjwsa-gpu.jnlp”. Після завершення завантаження, ви повинні відкрити цей файл і вибрати “Персональний сервіс довірчих послуг” у відкритому меню. Потім вставте носій із сертифікатом для роботи з ЄРДР, обравши опцію “Файл на диску” в полі “Тип” та натиснувши кнопку “…”. Виберіть відповідний файл сертифіката і введіть пароль від контейнера сертифіката в полі “Пароль”. Натисніть кнопку “Ок”.

У вікні додатка “Персональний сервіс довірчих послуг” будуть відображені дані, призначені для користувача, термін дії сертифіката та його серійний номер. На сторінці ЄРДР активуйте кнопку “Вхід в систему” та натисніть “Ок” у попередньому вікні. Тепер ви увійшли до системи Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР) і можете почати роботу з реєстром досудових розслідувань.

Як виконати пошук кримінального провадження за прізвищем?

Успішне ведення бізнесу та досягнення позитивних результатів у будь-якій справі значно залежать від надійних партнерів та контрагентів. Щоб уникнути майбутніх проблем з судовими позовами, репутаційними пошкодженнями та фінансовими втратами, обов’язковою процедурою є перевірка на надійність.

Українським користувачам Інтернету доступно безліч сучасних інструментів, які дозволяють швидко отримати необхідну інформацію про потенційних контрагентів. YouControl є однією з найпопулярніших та зручних платформ, яка збирає дані з сотень офіційних джерел. За кілька секунд система формує вичерпні досьє з великим обсягом цінної інформації.

Онлайн-сервіс перевірки компаній YouControl надає користувачам 8 унікальних інструментів для забезпечення успішної діяльності бізнесу та повноцінні досьє на 4 мільйони фізичних осіб-підприємців і компаній. Більшість українських банків та великих компаній співпрацюють з YouControl, оскільки це дійсно зручно, корисно і вигідно!

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.