Відео вакансії: як долучити талановиту молодь?

Представляйте свій бізнес за допомогою відео вакансії, створеної на унікальному ресурсі C-Me. У момент, коли кандидати з молодого покоління знайомляться з вашим брендом, у вас є шанс справити на них незабутнє враження. Це перше враження про компанію може сформувати все подальше уявлення про неї молодого шукача роботи.

Відео вакансії: як долучити талановиту молодь?

Цікаві відео про вакансії на C-Me

Створюйте та публікуйте корисні відео про вакансії, які цікавлять кандидатів із молодого покоління. Це може бути інформація про цілі вашої організації, культуру та навчання, соціальну відповідальність та галузеві теми. Щоб інформувати своїх кандидатів і збільшити звичайний пошук через Google, поділіться вашими відео вакансіями в соціальних мережах. Чим привабливішу інформацію ви представите у своєму відео оголошенні про роботу, тим більша ймовірність, що ви залучите молодь.

Стратегії залучення молодих талантів

Зверніться до покоління нової генерації, де вони є. Це майже завжди онлайн. Якщо ви – стартап, який прагне найняти найкращі кадри, спробуйте звернутися до цієї вікової категорії за допомогою підходів насамперед у техніці та відео. Використовуйте креативні технології та сучасні інструменти рекрутингу, такі як відео вакансія, щоб орієнтуватися на кадри нового покоління. Переконайтеся, що ваш бізнес має помітну присутність у відео та соціальних мережах, які молодь використовує, щоб знайти роботу своєї мрії.

Переконливі відео про вакансії

Протягом усього процесу працевлаштування ці молоді шукачі роботи очікують інновацій та використання технологічних рішень. Якщо вони знайдуть ваш підхід до підбору персоналу застарілим, більш ніж половина претендентів впевнені, що навіть не подаватимуть заявку.

Вони ніколи нічого не робили без використання техніки. Вони щодня використовують свої смартфони, щоб дивитися відео на YouTube і TikTok, брати участь у відеочатах, оплачувати товари та послуги онлайн, вивчати нові речі та шукати роботу.

Відео контент – ключ до взаємодії

Більшість працівників цього покоління вважають, що технології та автоматизація призведуть до створення більш справедливих робочих місць. Тому, перш за все, уникайте старих методів, оскільки молодь цінує інновації та стає все більш скептичною до традиційних підходів.

Молоді таланти стають критичними мислителями, які можуть підключатися до прогресивних ідей та інноваційних проєктів у результаті дорослішання в часи суспільних змін, впливу соціальних медіа та фейкових новин. Тому акцентом у взаємодії з наймолодшими шукачами роботи має бути переконливий сучасний відео контент.

Джерело: https://www.c-me.io/emp-video-job-description-to-stand-out/

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.