Торгово-промислова палата Італії в Україні та FederCamere організовують міжнародний форум Reconstruction of Ukraine

Торгово-промислова палата Італії в Україні та FederCamere організовують міжнародний форум Reconstruction of Ukraine

Торгово-промислова палата Італії в Україні та FederCamere організовують міжнародний форум Reconstruction of Ukraine, який відбудеться 24, 25 та 26 жовтня 2023 року.
Подія складається з 3 днів конференційсекційних панелейтехнічних вебінарів і можливостей для обговорення з установами, торговими асоціаціями та провідними експертами в італійському та українському секторах.Подія буде повністю онлайн, на платформі FederCamere B2BItalia.org, і участь безкоштовна.

Зареєструвавшись на захід, Ви матимете можливість:- стежити за онлайн-конференціями за участю провідних експертів з теми;- відвідати віртуальну виставку, присвячену відбудові країни;- ознайомитися з італійськими та українськими експонентами;- запросити зустрічі B2B, B2G і G2G.
 Зареєструйтеся на подію безкоштовно Запишіться на подіюOзнайомся з конференцією Вівторок 24 жовтня 2023 року Середа 25 жовтня 2023 року Четвер 26 жовтня 2023 року
 
Паралельно з 3 днями конференцій 24 жовтня відбудеться урочисте відкриття віртуальної виставки, присвяченій відбудові України, яка також проходитиме на B2BItalia.org.
Віртуальна виставка надасть усім зареєстрованим учасникам можливість забронювати зустрічі B2B, B2G і G2G і ознайомитися з продуктами, послугами та проектами, представленими експонентами, тобто компаніями, торговими та бізнес асоціаціями, добровільними утвореннями, торговими палатами, громадами та установами Італії та України.

Послухайте промову Президента Тоньї, щодо відновлення України та відвідайте веб-сайт «Reconstruction of Ukraine» та наші соціальні мережі, щоб отримати щоденну оновлену інформацію про подію.
Організатор:

Під високим патронатом Європейського Парламенту:

Під патронатом:

Rating: 5.00/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.