Уникайте досягнень телефонного злодія

Уникайте досягнень телефонного злодія
Уникайте досягнень телефонного злодія

Крадіжка телефонів чи не найпоширеніша проблема великих європейських міст. Навіть якщо у вас айфон 8+ бу можуть знайтись ті, хто захоче його вкрасти, якщо ви залишите його без нагляду або покладете так, що він стане яскравою приманкою.

Багато вуличних злочинців наближатимуться до вас із заздалегідь спланованим обґрунтуванням. Це означає, що тримати телефон поза увагою — це перший крок до запобігання крадіжці. На жаль, це не так просто. Як тільки злодій «позначить» вас як людину, яка має айфон, яку вона може вкрасти, вона спробує відвернути вашу увагу. Це можна зробити такими способами:

– Вони питають у вас час. Природною відповіддю буде пошук найближчого годинника, який може бути вашим телефоном. Поводження з телефоном на їхніх очах є можливість для крадіжки телефону. Якщо хтось запитає час і у вас не виявиться годинника на руці, не перевіряйте; скажіть, що не знає, або вигадайте інший варіант.

– До вас підходять у громадському транспорті. Переповнені тролейбуси, автобуси, трамваї, поїзди метро – звичайне місце полювання для злодіїв, де вони можуть легко схопити гаманець або телефон і втекти, перш ніж ви встигнете відреагувати. Слідкуйте за своїм оточенням та ситуаціями та тримайте телефон поза увагою.

– Підходять на вулиці. Щоб відволікти вас на вулиці, можна використати безліч методів. Як правило, якщо до вас наближається незнайомець з будь-якої сторони, продовжуйте йти, незалежно від того, у навушниках ви чи ні.При цьому переконайтеся, що:

  • Ви продовжуєте дивитися прямо перед собою – не опускайте голову і не горбиться – використовуйте відображення у вікні, щоб визначити, чи переслідують вас.
  • Що ваш телефон та гаманець поза зоною досяжності.
  • Ви маєте можливість пірнути в найближчий магазин, якщо за вами стежать.

Ваша безпека має першорядне значення. Якщо вам загрожують фізичною розправою, не ризикуйте своїм життям, телефон чи вміст гаманця цього не варті, навіть якщо айфон 11 бу в кредит ви взяли і ще не встигли його закрити.

Тепер ви знаєте, як захистити свій телефон від крадіжки

Існує значний чорний ринок вкрадених телефонів. Хоча інструменти відстеження та запобіжні заходи проти крадіжки досить дієві, вони не поклали край крадіжкам телефонів. Отже, ви повинні виявляти ініціативу, щоб уникнути крадіжки айфона. Підсумовуючи, ви повинні:

  • Встановіть PIN-код або пароль та використовуйте біометричну автентифікацію
  • Увімкнути служби мобільного відстеження
  • Встановіть програму для захисту від крадіжки
  • Сплатити страховку від крадіжки телефону
  • Використовуйте протиугінний чохол для телефону
  • Під час бігу використовуйте ремінець для захисту від крадіжки телефону.
  • Уникайте потенційних злодіїв і місць, де вони можуть знаходитись

Ви повинні вжити запобіжних заходів і переконатися, що ваш телефон знаходиться в безпеці та поза увагою злодіїв.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.