Технології та інновації у виробництві упаковки та пакетів в Україні

Сучасні технології виробництва пакетів в Україні: екологія та ефективність

Сучасні технології виробництва пакетів передбачають роботу сучасного технологічного обладнання, а також першокласної сировини. Такий підхід дає можливість досягти:

  • виробництва високоякісної упаковки для будь-якого сценарію використання;
  • виготовлення значного каталогу продукції;
  • створення привабливого макета, який буде реалізовано в повнокольоровому друці;
  • виключення браку.

Технології та інновації у виробництві упаковки та пакетів в Україні

Виготовлення пакетів регулярно вдосконалюється і поштовхом до цього є не лише технологічний прогрес, а й турбота про екологію. Віднедавна біорозкладні кульки широкому поширилися Україною, а от окремі види поліетиленової тари були заборонені:

  1. тонкі та надтонкі пакети з товщиною стінок до 15 мкм;
  2. заборонено безкоштовно поширювати синтетичну упаковку з товщиною стінок від 15 до 50 мкм;
  3. будь-які оксорозкладні пакети.

Технології виробництва пакетів не розвиваються так стрімко, адже наразі професіонали здатні запропонувати все необхідне для побутових і комерційних потреб.

Технологічні підходи до виготовлення упаковки: український досвід і перспективи

Якщо говорити про виготовлення поліетиленових кульків, то українські виробники пакетів запропонують такі матеріали:

  • ПВД.

Поліетилен високого тиску здатні витримати навіть транспортування битого скла або будівельного сміття. З ПВД виготовляють сміттєві мішки, які повною мірою розкривають усі переваги. Такий поліетилен щільний на дотик і не шарудить.

  • ПНД.

Поліетилен низького тиску здатний витримати велику вагу, але подовження на розрив не більше. Найчастіше пакети, які ви купуєте на базарі або в супермаркетах, виготовляються з ПНТ.

  • ПСД.

Поліетилен середнього тиску – ситуативний матеріал, тобто застосовують для конкретних замовлень. ПСД – це комбінація з поліетилену високого і низького тиску. Пропорція на користь одного з матеріалів дає можливість забезпечити упаковку переважними властивостями.

Технологічні тренди у виробництві пакетів зійшлися на виготовленні еко пакетів. Для наших широт подібна упаковка нова і навряд чи використовувалася масово раніше.

До масового виробництва біокульків використовували оксорозкладні присадки, що прискорюють деградацію, але на мікроскопічний пластик. Такі пакети дуже небезпечні не тільки для екології, а й для життя.

Застосування новітніх матеріалів для створення екологічних пакетів на українському ринку

Можна сказати, що інновації у виробництві пакетів в Україні почалися з біорозкладних пакетів. У них використовується зовсім інший матеріал – натуральний крохмаль із кукурудзи або картоплі. Саме тому подібні кульки здатні розкладатися на природні компоненти без жодної шкоди.

З крохмалю синтезується молочна кислота – полілактид, який вже представлений у вигляді гранул. Якщо говорити простими словами, то технологія виробництва екологічних пакетів і поліетиленових практично не має відмінностей. Різні лише матеріали та властивості готового продукту.

Перспективи поширення біокульків та їхня ефективність безпосередньо залежать від утилізації. Компостована упаковка потребує використання спеціальних, але доступних, засобів. Таку тару легко компостувати навіть удома, а для промислових масштабів – потрібні спеціальні полігони.

Усі сучасні технології виробництва пакетів використовує у своїй практиці торгова марка МПАК. Фахівці знають все про тренди, закони і необхідності бізнесу, тому запропонують найкраще за доступними цінами і взаємовигідними умовами співпраці.

Rating: 5.00/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.