Що таке інтернет-еквайринг

Що таке інтернет-еквайринг

Торговий еквайринг – це платіжна система, за допомогою якої здійснюється оплата товарів і послуг на інтернет-майданчику. Як платіж програма використовує банківські картки або електронні гроші. Еквайринг набув великого поширення серед людей, які здійснюють покупки в інтернет-магазинах. Цією програмою можуть користуватися як фізичні особи, так і юридичні. Безпечне введення даних і користування програмою забезпечує економію часу, зручність, а також збільшення обсягу продажів для комерційного діяча.

Основні переваги системи

У суспільному житті платіжні системи стають досить популярними завдяки багатьом перевагам, наприклад, інтернет-еквайринг, за допомогою якого здійснюється оплата товарів і послуг на інтернет-майданчику.

Переваги:

  • шифрований протокол для забезпечення безпеки персональних даних;
  • не потребує використання терміналів та інших електронних пристроїв;
  • робота системи цілодобово;
  • програма підв’язана на роботу з багатьма банками, тому, якщо транзакція одного з технічних або інших причин не може здійснитися, система миттєво шукає інший банк.

Незалежно, навіщо вам потрібна програма: для торгівлі в соціальних мережах чи сайтів для індивідуальних рішень тощо – інтернет-еквайринг побудує платежі так, щоб вам було вигідно та комфортно.

Як почати користуватися програмою

Кожен продавець і покупець інтернет-товарів знає, що процеси, пов’язані з грошовими переказами, вимагають довіри й точності. Платформа CrossPay – це надійний і безпечний сервіс, що дозволяє швидко підвищити зручність оплати товарів для клієнта на торговельному інтернет-майданчику. Зайдіть на CrossPay й натисніть на «під’єднатися», потім дотримуйтесь покрокової інструкції. Час підключення займає кілька хвилин. Користуйтеся сучасними розробками, економте час завдяки перевіреним і тестованим програмам.

Використання інтернет-еквайрингу у сфері електронної комерції надає можливість використовувати для прийому замовлень власний сайт у режимі 24/7 з максимальним комфортом. Це дуже популярна послуга, якою залюбки користуються як юридичні, так і фізичні особи. Також слід згадати приватних підприємців: вид діяльності не має значення, оскільки запропонований функціонал вважається універсальним, отже підходить для кожного.

Онлайн-еквайринг дозволить інтернет-магазинам збільшити кількість замовлень, привернути увагу потенційних покупців, яким важливо робити замовлення будь-коли, а не тільки в робочі години менеджера компанії.

Rating: 5.00/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.