Облікова програма для ювелірного магазина Skynum

6598750c031f9.webp

Ювелірний бізнес дуже часто потребує обліку великої кількості товарів з певними особливостями. Зазначення ваги виробів, прописування характеристик (розміру, матеріалу, кольору), створення модифікацій з різними цінами – це лише маленька частина питань, котрі потребують вирішення при обліку в ювелірному магазині. Усі ці потреби може покрити  програма для ведення обліку.

Програма для обліку в ювелірному магазині є важливою складовою ведення бізнесу. Прикладом такої програми є  українська CRM платформа Skynum. Вона дозволяє вести картотеку ювелірних виробів, продавати товари через касу або Інтернет-магазин, налаштовувати програми лояльності та впроваджувати акційні пропозиції.

Весь перелік функціонала програми для ювелірного магазина набагато більший. Для ознайомлення ми зробили список найважливіших питань, котрі вирішить система Скайнум:

 • наявність власного каталогу ювелірних прикрас з різними категоріями;
 • облік з використанням модифікацій товарів (різний тип матеріалів, кольори, розмір, вага);
 • створення та реалізація комплектів з прикрас;
 • впровадження програм лояльності для клієнтів;
 • можливість введення спеціальних пропозицій та акцій до свят;
 • облік товарів у різних валютах при закупці в іноземних постачальників;
 • облік прикрас в двох одиницях виміру одночасно (штуки та грами);
 • створення власної клієнтської бази;
 • продаж через Скайнум.Каса з інтеграцією ПРРО;
 • робота з документацією, створення шаблонів для документів.

Тобто програма для ювелірного магазину Skynum є базовою необхідністю, адже дозволяє справитись зі всіма основними питаннями. Платформа є зручним та надійним інструментом у забезпеченні оптимізації ефективного обліку.

Облік в ювелірному магазині від Skynum

Ювелірний магазин має працювати з урахуванням точного обліку. Першочергово для забезпечення цього потрібне створення картотеки. На платформі Skynum можна створити власну картотеку ювелірних прикрас з прописаними категоріями.

Каталог з категоріями має картки товарів, де зберігається інформація про прикраси. При цьому в картці можна дізнатись характеристики, модифікації, залишки, обороти, ціни та прив’язані документи.

Особливо актуальними є модифікації. Модифікації – це певні варіації однієї моделі. Наприклад, каблучка однієї і тієї ж самою моделі може відрізнятись кольором золота, розміром та відповідно вагою.

У системі Скайнум можна швидко та зручно створювати модифікації, вести за ними облік та реалізовувати за різними цінами.

Облікова програма для ювелірного магазина Skynum

Крім звичайних товарів, в Skynum можна створювати комплекти з товарів. Це набагато зручніше у використанні. Комплект формується з попередньо зазначених в технологічній карті товарів. Списання відбувається відповідно до технологічної карти.

Комплектами можна продавати набори прикрас – сережки і підвіску, сережки, підвіску і браслет або браслет і каблучку.

Також враховуючи можливості ювелірного бізнесу, за необхідності можна вести облік одразу у двох валютах. Мультивалютний облік допоможе при веденні бізнесу з іноземними постачальниками або при продажі товарів закордоном.

Ще один момент – в Skynum є можливість вести цілу ювелірну мережу з необмеженою кількістю магазинів. При роботі в мережах за допомогою платформи Скайнум ви зможете легко проводити переміщення та відстежувати їх деталі.  Так само це стосується оприбуткувань та списань.

До речі, ви можете самостійно створити шаблон зовнішнього вигляду документа. На платформі Skynum доступна можливість роботи з Майстром шаблонів, де кожен налаштовує вигляд документа під власні потреби.

Робота з клієнтами в ювелірному магазині Skynum

Клієнти в ювелірному магазині розраховують на високу якість обслуговування, тому використання програм лояльності є основою ведення даного бізнесу.

В програмі Skynum можна створити власну клієнтську базу, де прописується інформація про клієнтів – їх дані, номер телефону, історія покупок та навіть заборгованість при покупці у кредит.

Крім бази клієнтів, також формуються програми лояльності. Одними з найпопулярніших є бонусні та дисконтні. Вони дозволяють зберегти постійних

покупців. На платформі є можливість підключення цих програм лояльності. Ви можете їх запустити для окремої групи клієнтів або ж для всіх.

Якщо ви бажаєте ще й запускати акційні пропозиції, тоді Skynum допоможе вам і в цьому. За допомогою гнучких налаштувань у вас буде змога створити сезонні розпродажі, знижки до свят або ж зробити спеціальну ціну на уцінені прикраси.

Як бачите, робота з клієнтами максимально налагоджена в програмі для ювелірних магазинів від Skynum. Вся інформація зібрана в одному місці, структурована та готова до оцінки. Це спростить взаємодію з покупцями і зробить їх лояльність значно вищою.

Продаж ювелірних виробів в Skynum

На платформі Скайнум реалізація ювелірних виробів можлива трьома способами – через товарну накладну, за допомогою Скайнум.Каса та в Інтернет-магазині. Розберемо кожен із способів детальніше.

 • Продаж ювелірних виробів через товарну накладну

У системі Скайнум можна продавати товари зі створенням товарної накладної. Такий спосіб реалізації можливий через попереднє замовлення або напряму. Для цього створюється відповідний документ товарної накладної.

Продаж в програмі Скайнум можливий з оплатою в кредит, готівкою та безготівково. В результаті ви зможете роздрукувати готову товарну накладну та додати до проданого товару.

 • Продаж ювелірних виробів через Скайнум.Каса

Скайнум.Каса – це зручна програма для каси, котра дозволяє швидко обслуговувати клієнтів. Продавці зможуть швидко освоїти використання каси завдяки простому інтерфейсу.

Скайнум.Каса зв’язана з платформою Skynum, що допомагає синхронізації даних про продажі, повернення, надходження та списання. Також функціонал каси дає можливість працювати з бонусними і дисконтними картами клієнтів.

Облікова програма для ювелірного магазина Skynum

Ще один важливий момент – наявність інтеграцій з програмним реєстратором розрахункових операцій. При цій інтеграції ви зможете одразу фіскалізувати чеки в системі та автоматично відправляти інформацію в податкову службу.

 • Продаж ювелірних виробів через Інтернет-магазин

На платформі Скайнум підтримується синхронізація системи з наявними Інтернет-магазинами. Це допомагає швидко опрацьовувати замовлення в програмі та таким чином реалізовувати товар.

Якщо у вас ще немає свого Інтернет-магазину, то його можна створити за допомогою конструктора в Skynum. Це зручний спосіб створення власного онлайн-магазину без залучення спеціалістів та серйозних фінансових затрат.

Що ми маємо у підсумку? Давайте підіб’ємо результати – для чого ж ювелірним магазинам програма Skynum:

 • структурує весь торговообліковий процес;
 • дозволяє аналізувати ситуацію в бізнесі та знаходити слабкі і сильні сторони;
 • допомогає створювати постійних клієнтів;
 • робить облік персоналізованим під потреби бізнесу;
 • дає можливість реалізовувати товари усіма способами.

Таким чином, програма для обліку в ювелірному магазині від Skynum допомагає забезпечити не лише ефективне керування запасами та продажами, але й зробити процес управління більш прозорим і надійним. З її допомогою ви зможете зосередитися на розвитку свого бізнесу.

Але краще спробувати все самому, тому радимо скористатись безкоштовним пробним періодом в 1 місяць. Він дозволить вам зрозуміти переваги Skynum. Для цього зареєструйтесь на сайті – skynum.ua.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.