Консалтингові послуги – що це та які їх особливості

Консалтингові послуги - що це та які їх особливості
Консалтингові послуги - що це та які їх особливості

Особливості надання консалтингових послуг

Ведення будь-якого бізнесу у світі тісно пов’язані з наданням консалтингових послуг. Реорганізація діяльності підприємства, підвищення ефективності його роботи, старт масштабних проектів або покращення економічних показників – з усіма цими та багатьма іншими завданнями допоможе професійний бізнес-консультант. Надають консалтингові послуги, як правило, бухгалтерські та юридичні фірми. Наприклад, у Києві це компанія “GLS Law Company” яка займається переважно структуруванням міжнародного бізнесу, подробиці за посиланням – gls.co.ua. Крім того, існують підприємства, які спеціалізуються виключно на різноманітних видах консалтингу.

Цікаво: перша консалтингова компанія з’явилася понад сто років тому у Сполучених Штатах. Вона отримала назву “Служба досліджень бізнесу”. Рік її заснування – 1914-й. Вже через 10-15 років компанії з консалтингу почали відкриватися в Німеччині, Англії та інших європейських країнах.

Як надаються консалтингові послуги?

Основна риса, яка допоможе охарактеризувати консалтингові послуги загалом – це індивідуальний підхід. Перш ніж надати консультацію з тих чи інших питань, фахівці вивчають усі показники діяльності Вашого підприємства. Зокрема, стан фінансових справ, ефективність поточної бізнес-стратегії та багато іншого. З урахуванням перерахованих факторів, консультант формує рекомендації щодо подальшої роботи компанії. Вартість консалтингових послуг також розраховується індивідуально.

Крім того, консалтинг примітний такими рисами, як:

  • Конфіденційність, уникнення передачі інформації про діяльність підприємства третім особам без Вашої згоди;
  • Орієнтованість на результат, вирішення поставлених завдань з урахуванням довготривалої перспективи;
  • Різнобічність, застосування сучасних методів бізнес-консультування.

Результат співпраці з кваліфікованою консалтинговою компанією – це покращення показників Вашого підприємства у вибраній сфері.

Пам’ятайте: щоб вести бізнес ефективно, іноді не вистачає внутрішніх ресурсів підприємства. Тому залучення кваліфікованих кадрів з боку (у тому числі бізнес-консультантів) – оптимальна практика в більшості випадків. Про це свідчить стабільне зростання попиту на консалтингові послуги для бізнесу та фізичних осіб у світі.

Чому варто звернутися в консалтингову компанію ще на початкових етапах розвитку

Найчастіше консультанта запрошують до перевірки даних управлінського обліку чи аналізу ситуації тоді, коли підприємство вже стикається з проблемами. Але найкраще це зробити вже на етапі розвитку бізнесу. Дуже часто підприємство не має чіткого регламенту для звітності або правильно сформованої облікової політики. І тоді проблеми тільки накопичуються, різні потоки інформації поєднуються, і власник бізнесу не бачить повної картини.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.