Компанія «ТВІЙ ГАЗЗБУТ»: безперебійне постачання газу та електроенергії

Ефективна робота великих та малих підприємств забезпечується за рахунок багатьох факторів, і одним із них є постачання енергоресурсів. Природний газ та електрична енергія – основні складові виробництва, що повинні поставлятися у необхідній кількості.

Компанія «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» протягом багатьох років забезпечує своїх клієнтів природним газом та електричною енергією швидко, надійно, безперебійно. Компанія розробляє вигідні тарифи, має широку мережу представництв по всій країні, активно розвиває онлайн-сервіс, що робить її послуги максимально доступними.

Компанія «ТВІЙ ГАЗЗБУТ»: безперебійне постачання газу та електроенергії

Природний газ та енергія від компанії «ТВІЙ ГАЗЗБУТ»

Енергоносії, електрична енергія та природний газ для підприємств – основа ефективної та безперебійної роботи. З метою забезпечення безперервної діяльності, компанії можуть самостійно вибирати постачальників.

Висока конкуренція на енергетичному ринку вимагає, щоб постачальники відповідали високим стандартам: забезпечували безперебійне постачання за економічно вигідними тарифами.

Фахівці компанії «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» упродовж багатьох років працюють над удосконаленням роботи обладнання, створюють вигідні та доступні тарифи. Завдяки цьому послуги компанії користуються попитом на всій території країни.

Сьогодні послугами компанії можуть скористатися юридичні та приватні підприємці. Споживачам пропонується кілька тарифів на постачання газу, залежно від необхідного річного обсягу газу. На постачання електричної енергії також розроблено кілька тарифів, що дозволить обрати оптимальний пакет із урахуванням виду діяльності підприємства.

Тариф на постачання газу “Великий бізнес”

Підприємства, які споживають протягом року понад 100 тисяч кубометрів газу, можуть скористатись цим тарифом. Вартість енергоносія визначається для кожного споживача індивідуально.

Переваги тарифного плану «Великий бізнес»:

  • немає санкцій за небаласти;
  • гарантія постачання на весь законтрактований період;
  • гнучкі спосіб оплати.

Тариф на постачання газу «Власна справа»

Підприємства, у яких річний обсяг споживання становить менше 100 тисяч кубометрів газу, можуть скористатись цим тарифом. Його переваги:

  • немає санкцій за небаласти;
  • пропонується система знижок кожному споживачеві.

А дізнатись вартість газу можна у менеджера компанії.

Які тарифи на постачання енергії пропонує компанія

Компанія «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» також здійснює постачання електричної енергії. З цією метою розроблено такі тарифи:

  • «Вільна ціна» – залежно від оплати, споживачі одержують знижки, а ціна на енергію формується за формулою, з урахуванням індексу РДН;
  • «Фіксована ціна» – вартість енергії не змінюється протягом певного періоду часу, завдяки цьому підприємство буде застраховано від непередбачених коливань, водночас клієнтам надається знижка, розмір якої залежить від способу оплати;
  • «Вільна ціна + розподіл» – умови тарифу аналогічні до тарифу «Вільна ціна» за винятком того, що у вартість енергії включена вартість за розподіл енергії.

У кожному тарифі не передбачено штрафних санкцій за небаласти.

Детальніше ознайомитись з тарифами на постачання енергоносіїв можна на сайті компанії. Тут можна заповнити та направити заявку, після цього фахівець компанії зв’яжеться за вказаними контактами і відповість на запитання, що цікавлять.

Незалежно від обраного тарифу та виду енергоносія, компанія «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» забезпечує надійне та безперебійне постачання, якісно виконує взяті зобов’язання.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.