Чим займається лікар вертебролог? 

Проблеми суглобів вважаються частиною розповсюджених захворювань. Показник осіб у цілому які страждають на згадані проблеми доходить до 3 млн. Через це в останній період суттєвою значимостью залишається така професія як лікар по спині.

Вертеброневролог – це фахівець, який піклується захворюваннями хребта і пов’язаних з ним хвороб органів організму. Вертебролог vertebrolog.kiev.ua зможе швидко сказати точне заключення і призначити правилну терапію. Для обстеження фахівець використовує огляд людини  і ефективні способи досліджень.

При яких скаргах необхідно записатись до вертебролога.

Біль в попереку основний прояв чому пацієнти звертаються до вертебролога. Головними джерелами дискомфорту є захворювання м’язів, зажатість нервових корінців. Біль – це головний симптом проблеми, тому дуже необхідно не затягувати з прийомом до спеціаліста при появі початкових ознак больових проявів.

Розповсюдження болю в ногу або в черевну частину посилює захворювання, часто при затисканні чутливих стовбурів.

Головний біль з’являється при порушенні кровопостачання по шийним венам, що проходять через бокові частини верхніх хребців та впливають на мікроциркуляцію голови.

Прояви напруження м’язів, порушення рухів спостерігаються у осіб із порушенням м’язевого апарату.

Відвідувач Володимир 37 років перебував в центрі вертебрології Кінезі з симптомами на вісочний біль і болі в шийному відсіку. Місяць п’є різноманітні пілюлі і полегшання не відчуває. В закладі для нього було виконано обстеження – виконана томографія шийного відділу та дослідження судин хребта. Було виявлено звуження хребтової артерії в данному відділі хребта. Після виконання етапу лікування самопочуття хворого нормалізувалось, пацієнт знову став до роботи, захворювання пройшли.

Як відбувається прийом у лікаря і обстеження?

При зверненні лікар проводить огляд відвідувача, з’ясовує анамнез хвороби. Проводиться ортопедичне обстеження. При потребі спеціаліст направляє пацієнта на апаратні методи обстеження МРТ хребта, доплерографія судин голови та інші. Обстеження дозволяють зробити пошарові зображення хребта, що дозволяє більш точно вияснити стан тканин та з’ясувати причини що довели до утворення даного захворювання. Після виконання дослідження хворому ставиться діагноз і призначається потрібне процедурне лікування.

В лікувальний захід будуть застосовуватись такі методи як мануальна терапія, медикаментозні блокади, кінезітерапія, комп’ютерне розтягування хребта, ударна процедура.

Покажіть свою проблему професіоналам. Вертебрологи реабілітаційного відділення обов’язково в змозі тобі сприяти в усуненні цих проблем з суглобами

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.