RFID-модуль як інструмент захищеності кожної транзакції

RFID-модуль як інструмент захищеності кожної транзакції
RFID-модуль як інструмент захищеності кожної транзакції

Безпека та оперативність стали головними умовами проведення транзакцій. Йдеться не лише про банківські операції, а й про дії, пов’язані з укладеними угодами. Швидко отримати потрібну інформацію, безпечно переказати кошти пластиковою картою з будь-якої територіальної локації стало можливим завдяки новим технологіям та використанню такого інструменту, як RFID-модуль. Сфери його застосування різноманітні.

Можливості для виконання будь-яких завдань

Модулі RFID-систем дають можливість безпечно працювати фінансовим установам, бізнесу різного спрямування. Відбувається це завдяки здатності взаємодіяти з системами, де використовуються безконтактні картки та мітки, вмінню швидко зчитувати/записувати потрібну інформацію. Такий інструмент став незамінним на підприємствах та в компаніях. Серед його функцій:

  • зчитування/запис ідентифікаційних кодів;
  • взаємодія із системами високого ступеня безпеки;
  • здатність вбудовуватися в комплекси та термінали.

Спеціальні властивості дають можливість здійснювати безконтактні платежі, контролювати доступ, спостерігати переміщення відвантаженої продукції, ефективно автоматизувати виробництво, вдосконалювати логістику. Без відповідного інструменту вже складно визначити, наскільки замовлений/отриманий товар відповідає позначкам на маркуванні. Навіть при здійсненні таких операцій, як відкрити/закрити електрозамок чи увімкнути/вимкнути сигналізацію, використовується пристрій із вбудованим модулем. 

Для кожного сегмента ринку

Товаровиробники пропонують модулі з різними можливостями та практично для всіх сфер застосування.

STRONGLINK SL025B (RS232) може працювати на частоті 13,56 МГц, бути вбудованим в платіжні, транспортні термінали, системи контролю доступу, в апарати-шафи для торгівлі без продавця.

На такій же частоті працює вбудований CH31(S)(Z)-X. Він також зчитує/записує дані, але має здатність забезпечувати вищий рівень безпеки (переказ коштів на інші рахунки, оплата паркування).

Для виконання менш складних завдань створений STRONGLINK SL030 I2C. Може використовуватись замість настільного безконтактного зчитувача для виконання операцій в терміналах. Його перевагами є ціна та різноманітність засобів взаємодії елементів системи.

Волтер Айзексон, англійський журналіст, якось сказав про Стівена Джобса: «Він одним із перших зрозумів: щоб досягти успіху в XXI столітті, потрібно поєднати креативність та технології». Це, справді, хороший підхід до справи. 

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.