Отримати витяг з ЄДРПОУ безкоштовно

Отримати витяг з ЄДРПОУ безкоштовно
Отримати витяг з ЄДРПОУ безкоштовно

Державне підприємство “Національні інформаційні системи” повідомили, що ЄДР юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань було змінено. Оновлення торкнулися програмного забезпечення і змісту самого реєстру. Більше інформації по темі можна отримати в статті за посиланням: https://youcontrol.com.ua/articles/onovlenniayedryak-bezkoshtovno-pratsiuvaty-z-reiestrom/

Запит ЄДР: які існують види?

Якщо ви хочете виконати безкоштовний запит з ЄДР, то повинні знати, що безкоштовний спосіб має відмінності від даних, які надаються на платній основі. Безкоштовний пошук доступний тільки за певною кількістю даних. Якщо мова йде про юридичні особи, то це може бути найменування або код ЄДРПОУ. У тому випадку, якщо ви плануєте здійснити пошук ФОП – він доступний тільки по ПІБ ФОПа або за його номером облікової картки платника податків.

Платна версія пошуку дозволить отримати додаткову інформацію:

  • про засновника юрособи;
  • про підписантів;
  • про керівника юрособи.

Крім того, безкоштовний запит з ЄДР немає можливості зберегти. У свою чергу оплачені запити ви завжди зможете зберегти на свій пристрій у будь-якому зручному форматі: архів, текстовий документ або pdf-файл.

Як зробити безкоштовний запит в ЄДР

Щоб зробити безкоштовний запит в ЄДР, необхідно зайти на сайт за посиланням: https://usr.minjust.gov.ua/content/free-search. Після цього визначитися з типом пошуку: відокремлений підрозділ юридичної особи, юридична особа або ж ФОП. Далі буде потрібно ввести пошукові дані. Для ФОП це буде: ПІБ, паспортні дані або РНОКПП. Якщо мова йде про юридичну особу або про окремий підрозділ юридичної особи, то буде потрібно ввести повне найменування або ж код ЄДРПОУ. Перед переходом на наступний етап пошуку, кожну дію необхідно підтверджувати, проходячи тест reCAPTCHA.

Отримані дані можна розкрити для більш детального ознайомлення або ж повернутися до системи пошуку. Вибравши кнопку “Детальніше”, ви зможете отримати наступні дані щодо об’єкта пошуку: найменування юрособи або ПІБ, зареєстровані види діяльності, місцезнаходження, номер і дата реєстраційного запису, місцезнаходження реєстраційної справи, контактна інформація і т. д.

Щоб не перевантажувати систему множинними запитами, передбачено певний кількісний і часовий ліміт для кожної окремої IP-адреси.

Дані в досьє компаній і фізосіб-підприємців надходять до інформаційно-аналітичної системи YouControl безпосередньо з ЄДР. При цьому кожне досьє формується не тільки з ЄДР, але й з 50+ реєстрів і баз даних.

Rating: 5.00/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.