Код ЄДРПОУ як дізнатися?

Перевірка контрагента по ЄДРПОУ або ІПН
Перевірка контрагента по ЄДРПОУ або ІПН

Компанія YouControl постійно нагадує підприємцям про критичну важливість перевірки контрагентів. Співпраця з недобросовісними партнерами може завдати шкоди не лише окремій угоді, але й негативно позначитися на вашій репутації, над якою ви працювали протягом багатьох років. З цією метою, компанія розробляє інструменти для швидкої та зручної бізнес-розвідки. Одним з таких надійних інструментів є перевірка контрагента за його ідентифікаційним номером платника податків.

Ви можете запитати, чому саме потрібно використовувати ідентифікаційний номер платника податків? Aдже YouControl пропонує пошук компаній за їх назвою, прізвищем директора, адресою реєстрації та іншими атрибутами. Насправді, назви компаній можуть співпадати, адреси можуть бути однаковими, а засновники або керівники можуть бути ідентичними. Тільки індивідуальний ідентифікаційний номер платника податків надається лише один раз і не може бути змінений, що робить його надзвичайно важливим елементом в процесі перевірки контрагента. Таким чином, використання ідентифікаційного номера платника податків в перевірці контрагента забезпечує максимальну достовірність і надійність даних. Отримати більше інформації на тему можна перейшовши за посиланням: https://youcontrol.com.ua/topics/perevirity-pidpryemstvo-za-ipn-nadiyniy-sposib/.

Що таке ІПН?

Українські ФОПи та організації отримують індивідуальний податковий номер (ІПН) та код ЄДРПОУ відповідно. Код ІПН складається з 10 цифр, тоді як ЄДРПОУ містить 8 цифр. За допомогою цих ідентифікаційних номерів можна здійснювати пошук та перевірку компаній та підприємців в Україні.

ЄДРПОУ або ІПН перевірка може зайняти лише 5 хвилин, і ви можете отримати наступну інформацію:

  • чи існує даний ідентифікаційний код в Україні;
  • збігається ім’я засновника та дата реєстрації ФОП з наданою вам інформацією;
  • наявність податкової заборгованості у підприємства.

Ці дані можуть дати вам достатньо об’єктивної інформації про порядність потенційного бізнес-партнера або допомогти вирішити, чи потрібно проводити більш детальну перевірку.

Перевірка контрагента по ЄДРПОУ або ІПН

Щоб дізнатись ІПН або ЄДРПОУ компанії, з якою ви плануєте співпрацювати, необхідно отримати статутні документи, які зможуть надати менеджер або бухгалтер за запитом.

Якщо ви плануєте поставити партію товару, то є більш простий спосіб. Вам потрібно лише ввести податковий номер в пошуковий рядок на головній сторінці YouСontrol. Система негайно відкриє досьє підприємства, оскільки номер індивідуальний, то збігів в динамічному пошуку не буде. У вкладці “Досьє” ви зможете побачити актуальний статус ФОП і дізнатися, чи припинена його реєстрацію чи ні. Обов’язково зверніть увагу на зареєстрований вид діяльності підприємця, щоб переконатися, що він відповідає статті вашої угоди.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.