Як перетворити ваш додаток у бізнес

Розробка мобільних додатків, що представляють ваш бізнес, може здатися простіше, ніж п’ять років тому, але це лише початок. Перетворення додатка на життєздатний бізнес потребує більших зусиль, ніж просто навички розробки. Щоб скласти приблизне уявлення про бюджет проекту, можна орієнтуватися на погодинну ставку оплати роботи спеціаліста або скористатися на сайті компанії KitApp онлайн-калькулятором розрахунку вартості мобільного додатка https://kitapp.pro/stoimost-mobilnyh-prilozhenij/

Зростаюча конкуренція в магазинах мобільних додатків ще більше ускладнює виживання та розвиток будь-якого додатка як бізнесу. App Store Apple щомісяця отримує 20 000 нових програм, у той час як Google Play також додає стільки ж або більше. На цьому переповненому ринку додатків розробники щосили намагаються позбутися безладу, щоб зробити свій продукт помітним для користувачів. Крім конкуренції, підвищення очікувань користувачів є ще однією перешкодою для створення задовільного досвіду користувача і завоювання користувачів

Зосередьтеся на якості, а не на кількості

Зосередження уваги на залученні якомога більшої кількості користувачів більше не є ефективною стратегією залучення, якщо ви хочете, щоб ваша програма приносила прибуток. Натомість створення лояльної та якісної користувальницької бази, яка згодом залишається з вашими додатками і часто взаємодіє з додатком, матиме вирішальне значення. Навіть коли зростання бази користувача та кількість установок йде повільно, не забувайте про якість.

Зробіть ваш додаток у доступним для виявлення

Перший принцип, який дозволяє зробити ваш додаток доступним для виявлення, — ретельна оптимізація магазину додатків за допомогою різних інструментів та аналітики. Використання відповідних ключових слів для оптимізації вашого додатка для пошуку буде грати вирішальну роль. Напевно, вам також слід протестувати різні ключові слова на ринках додатків на предмет їх пошукового потенціалу.

Дослідження вашої цільової аудиторії

Щоб ваш додаток приносив дохід і зростав як бізнес, хороше розуміння вашої цільової аудиторії також є необхідною передумовою. Взаємодіючи зі своїми користувачами на регулярній основі, ви можете отримати уявлення, що спонукає їх більше реагувати позитивно. Усувайте всі недоліки, як показано, на які скаржився користувач, або як вони здаються шкідливими для користувачів. Створення бази лояльних користувачів та поступове зростання вимагають щоденної активної участі.

  • Запитайте думку про ваш новий додаток в соціальних мережах.
  • Отримайте доступ до власних даних програми у відповідній ніші і дізнайтеся потенційні цикли, в яких ваша програма може виділитися.
  • Взаємодіяти з користувачами, щоб дізнатися їх відгуки про те, як зробити програму кращою.
  • Знайдіть області, які користувачі ненавидять з тієї чи іншої причини, та покращіть програму в цих областях.
Rating: 5.00/5. From 2 votes.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.