Роберт Кійосакі спрогнозував зростання біткоїна до $150 000 після схвалення ETF

Автор бестселера “Багатий тато, бідний тато” і підприємець Роберт Кійосакі допустив зростання ціни першої криптовалюти до рівня $150 000.

“Біткоїн-ETF. Ура! Радий, що купив кілька років тому. Біткоїн скоро досягне $150 000. Золото злетить до небес, оскільки цетробанки купують, накопичують і ніколи не продають. Срібло впаде, тому що власники продають його для оплати рахунків, викликаних зростаючою інфляцією”, – написав він.

Кійосакі також назвав американські долари “фальшивим фіатом” і заявив про намір витратити їх на купівлю золота, срібла і біткоїна.

“Чудові новини для власників срібла. Прийшов час купити більше, оскільки срібло падає. Це все хороші новини за винятком невдах, які зберігають заощадження у фальшивих фіатних доларах США. Я буду купувати більше золота, срібла і біткоїна за допомогою фальшивих доларів”, – додав він.

Кійосакі не вперше закликає підписників обирати альтернативні варіанти інвестицій. У вересні 2022 року він спрогнозував “найбільший крах в історії”, а в жовтні – порекомендував купувати першу криптовалюту та інші цифрові активи на тлі зростання ставки ФРС.

У лютому 2023 року підприємець спрогнозував зростання біткоїна до $500 000 до 2025 року і назвав його найкращою страховкою в нестабільні часи, але попередив про волатильність активу.

Нагадаємо, у березні Кійосакі закликав купити цифрове золото і дорогоцінні метали перед “аварійною посадкою” на тлі проблем американських банків. Підприємець повторив свої рекомендації у квітні та травні.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.