Ринкова частка біткоїна наблизилася до дворічного максимуму

Індекс домінування першої криптовалюти сягнув 51,1%, наблизившись до показників квітня 2021 року. Про це свідчать дані TradingView.

Динаміка індексу домінування біткоїна. Джерело: TradingView.

BTC.D досягав порівнянних значень у червні цього року, проте швидко скоригувався.

За даними CoinGecko, на момент написання цифрове золото торгується за $27 100 — за 2023 рік актив зріс на 66%. Загальна капіталізація монети сягає $528,8 млрд.

15-хвилинний графік BTC/USDT біржі Binance. Джерело: TradingView.

Показник найближчого конкурента за ринковою капіталізацією — Ethereum — за аналогічний період збільшився лише на 32%. Курс активу становить $1554.

15-хвилинний графік ETH/USDT біржі Binance. Джерело: TradingView.

Останній тиждень біткоїн дрейфує у флеті, проявляючи вкрай низьку волатильність. Більшість альткоїнів залишається в червоній зоні.

Керівник відділу досліджень Deutsche Digital Assets Андре Драгош заявив у бесіді з The Block, що відставання Ethereum зумовлене «млявим прийманням» нещодавно запущених ETF на основі другої за капіталізацією криптовалюти.

«У сукупності ETP Ethereum залучили минулого тижня лише скромний плюс $900 000 чистого капіталу, попри дебют нових ETF. Для порівняння, приплив у біткоїн-ETP склав $85,4 млн», — додав Драгош.

Раніше аналітик CryptoQuant під ніком Maartunn заявив, що на курс біткоїна очікує «істотний підйом» у разі закріплення вище $27 900. Рівень збігається з індикатором MVRV стосовно короткострокових учасників ринку.

Нагадаємо, у вересні засновник SkyBridge Capital Ентоні Скарамуччі спрогнозував бичаче десятиліття для першої криптовалюти. Інвестор припустив, що найгірші події на поточному ведмежому ринку вже позаду.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.