Прогрес фінансового розвитку у сфері криптовалют в Україні та Росії

Прогрес фінансового розвитку у сфері криптовалют в Україні та Росії

У всьому світі поводження з криптовалютою зайняли свою нішу. В одних країнах триває криптовалютний прогрес, в інших, навпаки, регрес. У цьому можна переконатися в порівнянні новин про криптовалюту двох країн — України та Росії. Для тих, хто ще новачок у поняттях про криптовалюту і хоче в них розібратися, то зазирніть на сторінку сайту Cryptonovunu, де детально пояснюється, що таке криптовалюта.

Перший міністр отримає зарплату в криптовалюті

Перший міністр отримає зарплату в криптовалюті

На Всесвітньому економічному форумі в Давосі віцепрем’єр України Михайло Федоров сказав, що сподівається стати першим, хто отримає зарплату в цифрових гривнях.

Країна легалізувала криптовалютні платежі незабаром після початку конфлікту минулого року.

На Всесвітньому економічному форумі віцепрем’єр-міністр України Михайло Федоров заявив журналістам, що стане першим, хто отримуватиме платежі в нових цифрових гривнях центрального банку країни (CBDC), пише Reuters.

«Я планую першим протестувати використання електронної гривні й отримувати зарплату в цій цифровій валюті».

Віцепрем’єр, який за сумісництвом є міністром цифрової трансформації України, зазначив, що нові правила зроблять країну провідною юрисдикцією у світі для криптовалютних активів:

«Україна матиме найкращу у світі юрисдикцію щодо криптоактивів. Це складний комплексний підхід до легалізації всіх цифрових активів».

У Росії забуксував законопроєкт про легалізацію майнінгу криптовалют

У Росії забуксував законопроєкт про легалізацію майнінгу криптовалют

Питання надання урядом Росії відкликання на законопроєкт, що дає змогу легалізувати майнінг криптовалюти в країні, поки що «забуксувало», є розбіжності не тільки з Банком Росії, а й із правоохоронними органами, заявив журналістам заступник міністра фінансів Олексій Моїсеєв у кулуарах Держдуми. Про це пише агентство Прайм.

«Ні, забуксували знову», — сказав він, відповідаючи на запитання про те, чи є розуміння, коли кабмін дасть відгук на законопроєкт про майнінг.

«Там знову в нас виникли розбіжності. Зараз не тільки з ЦБ, а й із правоохоронцями теж. Планується низка нарад із цього приводу, сподіваюся до чогось вдасться домовитися», — пояснив заступник міністра.

На початку грудня 2022 року Моїсеєв повідомив журналістам, що ЦБ РФ виробив нову позицію в питанні регулювання криптовалюти — ЦБ виступає фактично за тотальне ліцензування майнінгу криптовалюти, проте Мінфін із такою позицією не згоден.

Як бачимо. де уряд країни прогресує, а де тупцює біля «мертвої точки».

Rating: 5.00/5. From 1 vote.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.