Приплив у криптофонди продовжився третій тиждень поспіль

Надходження в криптовалютні інвестиційні продукти з 7 по 13 жовтня склали $15,2 млн проти $78,4 млн тижнем раніше. Такі розрахунки навели аналітики CoinShares.

Торгові обсяги виявилися на 27% нижчими за середні для 2023 року значення.

У біткоїн-фондах зафіксовано приплив у $16,4 млн проти $42,7 млн у попередній звітний період.

У структури, які дають змогу відкривати шорт за першою криптовалютою, інвестори вклали $1,7 млн (тиждень тому – $1,2 млн).

Аналітики пояснили, що наведені дані не включають позитивні для цифрового золота новини про відмову SEC подавати апеляцію на рішення суду у справі про конвертацію біткоїн-трасту Grayscale в ETF. Такий розвиток подій підвищив шанси запуску продукту, згідно з ринковими спостерігачами.

В Ethereum-фондах інвестори вивільнили $7,4 млн. Минулого тижня на тлі старту торгів ф’ючерсними Ethereum-ETF спостерігався приплив у $10,2 млн. Фахівці припустили, що зміна динаміки пов’язана з “відображенням поточних проблем із розробкою протоколу”.

Продукти на базі Solana залучили $3,7 млн після максимальних із березня 2022 року $24 млн у попередній звітний період. Надходження в XRP-фонди продовжилися 25 тиждень поспіль ($0,42 млн).

З інструментів на основі Tezos, Litecoin і Chainlink інвестори вивели $0,25 млн, $0,28 млн і $0,31 млн відповідно.

12 жовтня Ark Invest внесла зміни до спільної з 21Shares заявки на реєстрацію спотового біткоїн-ETF. Аналітик Bloomberg Ерік Балчунас побачив у цьому “хороший сигнал”.

Раніше екс-юрист Комісії Джон Рід Старк виключив схвалення спотового біржового біткоїн-фонду. Однак експерти Bernstein і колишній голова SEC Джей Клейтон оцінили шанси нової хвилі претендентів як високі.

Нагадаємо, екс-директор BlackRock Стівен Шонфілд припустив, що відомство схвалить інструмент протягом трьох-шести місяців.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.