Майк Новограц применшив вплив продажів GBTC на перспективи біткоїна

Більшість інвесторів, які ліквідують позиції в GBTC від Grayscale, спрямують кошти в інші біткоїн-ETF, що нейтралізує поточну слабкість першої криптовалюти. Про це заявив CEO Galaxy Digital Майк Новограц.

На думку топменеджера, через пів року цифрове золото оцінюватиметься дорожче, ніж зараз.

“Давайте не упускати головне через увагу до дрібниць. Тепер бумерам буде набагато простіше купувати крупинки [монети]. Ви можете отримати кредитне плече в чотири-п’ять разів на біткоїн. Поточне “нетравлення” [слабкість першої криптовалюти] закінчиться. Ціна буде вищою через шість місяців”, – заявив експерт.

Так Новограц відреагував на заяви аналітика Кріса Дж. Террі. Останній попередив про слабкість біткоїна в короткостроковій перспективі через вихід інвесторів з GBTC. На його думку, тенденція залишиться актуальною протягом наступних кількох тижнів – доти, доки процес не буде повністю завершено. Фахівець нагадав, що AUM продукту становить $25 млрд.

Дж. Террі звинуватив керівництво Grayscale у жадібності через збереження комісії за GBTC у 1,5%. [Більшість емітентів у перші дні торгів продуктом встановили нульову комісію, а потім підвищили її до 0,2-0,4%]

Заявлена Grayscale комісія за управління біткоїн-ETF здивувала експертів

Відомий біткоїн-максималіст Туур Демеестер дотримується схожої з Новограцем точки зору.

“Величезний потік негативних новин виник навколо першої криптовалюти. Проте вона просто зіткнулася з деяким передбачуваним опором і зараз торгується в діапазоні”, – пояснив експерт.

Останні дані від аналітика Bloomberg Еріка Балчунаса не підтверджують точку зору Дж. Террі. Згідно з фахівцем, з GBTC інвестори вивели $2,8 млрд, тоді як у “дев’ятку” інших ETF вклали $4 млрд. Чистий приплив склав $1,2 млрд.

“Чим більше ми думаємо про це і розмовляємо з народом, тим більша ймовірність того, що лише незначна частина відтоку GBTC прямо зараз піде в “дев’ятку”, оскільки більша частина була пов’язана з FTX і трейдерами, які робили ставку на схлопування дисконту”, – додав він.

Нагадаємо, критик першої криптовалюти Пітер Шифф спрогнозував подальше падіння вартості цифрового золота через зниження попиту на спотові біткоїн-ETF.

Раніше CEO Grayscale Майкл Сонненшайн передрік крах більшості продуктів. На його думку, тільки “два або три біржові фонди, можливо, отримають деяку критичну масу”.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.