Команда SuperDAO оголосила про закриття проєкту

Засновник SuperDAO Юрій Лівшиць повідомив про закриття платформи через “невиправдані очікування” від криптовалютного ринку.

Створений 2021 року проєкт для запуску ДАО підтримало понад 2000 організацій. Однак більшість із них мали “короткий термін служби, тому SuperDAO став нестійким як бізнес”, ідеться в заяві.

У 2022 році платформа переорієнтувалася на створення інструментів аналітики для вже запущених Web3-проєктів. За словами Лівшиця, SuperDAO використовували “десятки провідних криптокомпаній”.

“Водночас стало зрозуміло, що сама індустрія стає набагато меншою, ніж її початкові амбіції (“новий інтернет”), і спеціалізовані інструменти для криптофірм навряд чи призведуть до результатів венчурного масштабу”, – пояснив глава платформи.

Ґрунтуючись на цих висновках, команда SuperDAO ухвалила рішення повернути частину решти коштів інвесторам і згорнути діяльність.

Деякі співробітники проєкту вже запустили сім нових компаній у Web3-напрямку. Лівшиц пообіцяв пізніше поділитися “докладною розбивкою ключових здобутих уроків”.

Нагадаємо, у жовтні Європейський центральний банк назвав майбутнє ДАО-сегмента “обмеженим” через відсутність нормативної бази.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.