K33 Research: Еthereum продовжує поступатися біткоїну

Трейдери, як і раніше, віддають перевагу біткоїну через більш високі ф’ючерсні премії на тлі очікувань схвалення спотових ETF. Такого висновку дійшли в K33 Research.

Джерело: K33 Research.

Відсутність ажіотажу навколо запуску ф’ючерсних Ethereum-ETF призвела до зниження співвідношення ETH/BTC, до 0,057, мінімум за 14 місяців. Рівень домінування біткоїна наблизився до дворічних максимумів.

Джерело: K33 Research.

«[Розбіжність у розмірі премій між активами] може полягати в тому, що біткоїн […] з потенціалом швидкої появи спотових ETF, є привабливішим за Ethereum, пов’язаний з DeFi та NFT. Віддавати перевагу цифровому золоту доти, доки не буде чітких ознак „іскри“ у другій за капіталізацією криптовалюті, імовірно, є найбезпечнішою [тактикою] на цей момент», — зазначили вони.

Аналітики зазначили, що не очікують подання SEC апеляції на рішення за позовом Grayscale до крайнього терміну 13 жовтня. У цьому разі суд, найімовірніше, доручить регулятору переглянути заявку компанії на конвертацію GBTC у спотовий біткоїн-ETF.

Експерти впевнені, що розвиток ситуації навколо Grayscale може призвести до сильної реакції ринку в короткостроковій перспективі. Після цього акцент зміститься до наступних дедлайнів за заявками на спотові біткоїни-ETF від BlackRock, Fidelity, VanEck і Invesco.

Фахівці відзначили зростальний оптимізм на ринку деривативів. Зокрема, премії на CME за наступний місяць і ставки фінансування збільшилися, а зростання нахилу волатильності в шестимісячних біткоїн-опціонах вказує на стійкий попит на колли. Однак загалом вони схарактеризували настрої як обережні.

«П’ятиденна волатильність ф’ючерсів на біткоїни склала 9,4% — другий за величиною показник у 2023 році — що супроводжувалося змінами премій на CME. Підвищена активність не призвела до будь-якого значного спрямованого імпульсу», — пояснили фахівці.

Тиждень тому в K33 Research рекомендували інвесторам перенаправити капітал із другої в першу за капіталізацією криптовалюту.

Нагадаємо, аналітик Standard Chartered Джеффрі Кендрік спрогнозував Ethereum по $8000 до кінця 2026 року.

Нагадаємо, ексдиректор BlackRock Стівен Шонфілд припустив, що SEC схвалить інструмент протягом трьох-шести місяців.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.