Кількість “прибуткових” біткоїн-адрес оновила історичний максимум

Кількість біткойн-гаманців, що перебувають у прибутку, перевищила 39 млн. Це нова рекордна позначка, випливає з даних Glassnode.

Приблизно 80% адрес із ненульовим балансом у першій криптовалюті перебувають “у плюсі” завдяки подоланню ціною рівня $34 000.

Попередній максимум метрики було зафіксовано в листопаді 2021 року. Пік на позначці 38,1 млн було досягнуто на тлі повернення ціни біткоїна до рекордних значень.

Незважаючи на те, що поточні котирування спотового ринку криптовалюти становлять близько 50% значень того періоду, кількість “ненульових” біткоїн-адрес перевищила в моменті 49 млн.

Жовтневе ралі першої криптовалюти призвело до того, що нереалізовані збитки присутні у менш ніж 20% власників гаманців першої криптовалюти.

Дослідник з Crypto Slate Джеймс Стратен звернув увагу на фіксацію прибутку короткостроковими власниками біткоїна. Тенденція не торкнулася довгострокових криптоінвесторів.

“LTH практично не зрушили з позицій, посідаючи шосте місце за величиною фіксації прибутку цього року, але мінімальної за великим рахунком”, – підкреслив експерт.

Аналітики IntoTheBlock відзначили нарощування позицій біткоїн-кітів. За останні сім днів ця категорія інвесторів додала в портфелі 19 923 BTC вартістю близько $650 млн.

Нагадаємо, мільярдер Стенлі Дракенміллер задумався про відновлення вкладень у першу криптовалюту і назвав актив “золотом для молодих”.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.