Кількість пошукових запитів «спотовий біткоїн-ETF» досягла рекордного значення

Кількість запитів за фразою «спотовий біткоїн-ETF» досягла максимальних значень в історії. Про це свідчать дані Google Trends.

Дані: Google Trends.

Динаміка обумовлена останніми новинами в криптоіндустрії, які суттєво підвищили шанси на схвалення продукту. Рекордні значення збігаються з необґрунтованим ажіотажем навколо запуску біржового фонду за підтримки Cointelegraph.

16 жовтня криптомедіа опублікувало пост про схвалення спотового біткоїн-ETF від BlackRock. На фоні цих новин курс першої криптовалюти швидко підскочив до $30 000, але так само швидко впав після повідомлень про фейк. 

Зі спростуванням інформації виступили Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC), сам BlackRock і кілька інших ЗМІ.

Пізніше в той же день Cointelegraph випустив матеріал з вибаченнями та поясненням ситуації. За словами представників видання, пост у соцмережі було опубліковано поспіхом без затвердження редактора. 

Загалом пожвавлення стало характерним з літа цього року, коли BlackRock подав в SEC заявку на інвестиційний продукт на базі першої криптовалюти. За ним фінансовий гігант подавали подібні запити Valkyrie, Fidelity Investments, WisdomTree та Invesco.

Пізніше нові сплески сталися наприкінці серпня і на початку вересня. У першому випадку громадськість дізналася про запуск першого спотового біткоїн-ETF в Європі. Тоді ж серйозне обговорення викликали коментарі колишнього співробітника SEC Джона Ріда Старка, який виключив подібні дії від Комісії. 

У другому випадку – суд вступив на бік Grayscale у справі проти регулятора щодо конвертації GBTC в біржовий фонд.

Аналітики JPMorgan звернули увагу на відсутність апеляції відомства щодо рішення суду. Вони передбачили схвалення спотових біткоїн-ETF до 10 січня 2024 року — остаточного дедлайну заявки ARK Invest і 21 Co.

Нагадаємо, в JPMorgan засумнівалися, що запуск продукту змінить правила гри для крипторинку через низький інтерес до нього в тих юрисдикціях, де їх дозволили.

Раніше аналітики Matrixport передбачили ріст цифрового золота в результаті схвалення інструменту до $42 000-56 000. В CryptoQuant отримали значення в $50 000-73 000.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.