Два DeFi-протоколи на Solana заблокували британських користувачів

Marinade Finance, найбільший DeFi-протокол у мережі Solana, обмежив доступ до платформи користувачам із Великої Британії через “проблеми з дотриманням” правил FCA.

Повідомлення для британських користувачів Marinade Finance. Дані: marinade.finance.

При спробі зайти на сайт DeFi-протоколу з відповідного IP спливає помилка з попередженням.

Розробники попередили, що “користувачі можуть вивести ліквідність, закрити угоди або відкласти виведення зі стейкінгу через SDK”. Для детальної інформації представники проєкту попросили звертатися на електронну пошту.

За даними DeFi Llama, загальна заблокована вартість активів (TVL) на Marinade становить $245,39 млн. Загальний показник Solana сягає $349,33 млн.

Найбільша децентралізована біржа на Solana – Orca Finance – також ввела геоблокування для Великої Британії. TVL Orca перевищує $49 млн.

Повідомлення для британських користувачів Orca Finance. Дані: orca.so.

Сайт видає практично аналогічне Marinade повідомлення. Для виходу з відкритих позицій і виведення ліквідності команда платформи створила спеціальний інструмент.

8 жовтня у Великій Британії почав діяти новий режим реклами криптовалют. FCA почало позначати невідповідні правилам компанії.

Згідно з введеними нормами, всі організації, які бажають просувати цифрові активи, мають бути “авторизовані або зареєстровані FCA, або їхню кампанію має затвердити уповноважена фірма”.

Невідповідність вимогам розцінюється як кримінальний злочин і карається “необмеженим штрафом та/або тюремним ув’язненням строком до двох років”.

Нагадаємо, Велика Британія стала найбільшою криптоекономікою в Європі з обсягом $252 млрд.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.