Bybit — лідер за обсягом торгів біткоїнами у 2024 році

Bybit, одна з трьох найбільших криптобірж у світі за обсягом торгів, продемонструвала колосальний ріст обсягу торгів біткоїном.

З моменту запуску у 2022 році власної платформи спотової торгівлі Bybit стала свідком безпрецедентного зростання. Ринкова частка компанії різко зросла з 2% у 2023 році до разючих 9,3% у 2024 році, що є значним стрибком у порівнянні з 7,3% у попередньому році. Згідно з останнім щоквартальним звітом Kaiko Research, цей ріст у розмірі майже 400% міцно закріпив за Bybit позицію лідера в торгівлі криптовалютами.

Протягом того ж періоду Bybit також збільшила свою частку в обсязі торгів альткоїнами — всіма криптовалютами, крім біткоїна, — з 2,9% до 8%, продемонструвавши зріст на 275%. Без сумніву, не в останню чергу цьому сприяла поява Єдиного торгового облікового запису Bybit.

Продукти Bybit, спрямовані як на новачків, так і на досвідчених інвесторів, наряду зі зростанням числа інституційних клієнтів за останній рік на 180%, дозволили компанії вигідно використати ринкові можливості, що виникають в результаті змін у конкурентному середовищі. Біржа постійно приділяє особливу увагу відмінному обслуговуванню клієнтів, посиленим заходам безпеки та технологічному вдосконаленню.

“Ми дуже пишаємося тим, що стратегія Bybit та зобов’язаність до інновацій, спрямованих на користувача, знаходять відображення у нашому дедалі більшому відсотку на ринку, — ділиться співзасновник та CEO Bybit Бен Чжоу. — Ця віха є свідченням інноваційності наших торгових продуктів та лояльності наших користувачів. З розвитком галузі Bybit залишається в авангарді та готова встановлювати нові стандарти у світі криптоторгівлі”.

У міру зростання Bybit прагне до подальшого вдосконалення своїх сервісів для задоволення динамічних потреб криптовалютної спільноти. Завдяки стійкій траєкторії та непохитному прагненню до вдосконалення Bybit здатна зміцнити своє лідерство на ринку.

Нагадаємо, 23 квітня Bybit у партнерстві з Treehouse, провідним у галузі дослідницьким інститутом, що пропонує професійну інформацію про цифрові активи, опублікувала інституційний галузевий звіт за 2024 рік, з деталями якого ви можете ознайомитись у нас на сайті. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.