Bybit дарує до $9999 за відгуки про свою визначну програму

Bybit, одна з трьох найбільших за обсягом криптовалютних бірж у світі, започаткувала глобальну кампанію зі збору відгуків про першокласну програму Bybit. Її мета – зміцнити почуття спільноти та поліпшити програму завдяки ідеям глобальної спільноти користувачів.

У межах кампанії зі збору відгуків про програму, яка триватиме до 31 березня, користувачі матимуть змогу взяти участь у розіграші та отримати чудові призи. Переможець отримає головний приз у розмірі $9999. Учасники, які посіли місця з 2 по 20, отримають ваучер на знижку у 10% на торгові комісії. Детальні умови промоакції представлені на цій сторінці.

Bybit закликає учасників ділитися чесними та обдуманими відгуками, які охоплюють всі аспекти програми Bybit, включаючи функціонал, користувацький інтерфейс та загальний комфорт. Такий зворотний зв’язок – неоціненна інформація, яка дозволяє розширювати можливості Bybit щодо розробки продуктів.

«Bybit високо цінує думку користувачів і прагне поліпшувати якість послуг, – ділиться співзасновник та генеральний директор Bybit Бен Чжоу. – Ми віримо, що підтримання відкритого та прозорого діалогу з нашою спільнотою, а також чесні відгуки користувачів відіграють важливу роль у формуванні майбутньої нашої платформи. Разом ми можемо зробити Bybit сильнішим та краще відповідати зростаючим потребам наших користувачів у динамічному світі криптовалют».

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.