Bybit інтегрує USDe та випускає звіт про підтвердження резервів, демонструючи прозорість і інновації

Bybit, одна з трьох найбільших за обсягом криптовалютних бірж у світі, інтегрувала синтетичний долар USDe від Ethena Labs і випустила звіт про підтвердження резервів, демонструючи свою прихильність до прозорості та надійності.

Інтеграція USDe від Ethena Labs

Bybit планує використовувати USDe як забезпечення для торгівлі, а також розмістити додаткові спотові пари USDe у найближчі місяці. Це зміна дозволить трейдерам підвищити ефективність використання капіталу, отримуючи дохід від базових активів і беручи участь у торговельній діяльності з використанням Єдиного торгового акаунту Bybit.

«Наше рішення інтегрувати синтетичний долар Ethena Labs, USDe, як заставний актив на Bybit змінює правила гри», — сказав Хао Ян, керівник відділу фінансових продуктів Bybit. «Ми бачимо, що Ethena прагне зробити USDe конкурентом USDT, який став гігантом, домінуючи на ринку торгових пар на криптобіржах. Це створює динамічний дуалізм між стейблкоїнами, підтримуваними TradFi, такими як USDT, і криптонативними рішеннями, такими як USDe».

Користувачі Bybit можуть отримати доступ до USDe через платформу спотової торгівлі Bybit і використовувати новий продукт для деривативів через Єдиний торговий акаунт.

Звіт про підтвердження резервів

Bybit опублікувала результати аудиту Підтвердження резервів, що включає 40 криптовалют, забезпечених більш ніж на 100%. Основні криптовалюти, такі як BTC, ETH, USDT, USDC, і SOL мають відповідні коефіцієнти резервування: BTC: 116%, ETH: 106%, SOL: 111%, USDT: 107% і USDC: 129%.

Ці активи демонструють прагнення Bybit підтримувати безпечне і прозоре торгове середовище. Bybit незмінно отримує високі оцінки за свою операційну цілісність, зокрема найвищий бал довіри 10/10 від CoinGecko та рейтинг «AA» у порівняльному звіті CCData Crypto Exchange.

Щоб забезпечити безпеку і доступність активів своїх клієнтів, Bybit використовує складну архітектуру гаманців, що складається з холодних, теплих і гарячих гаманців. Ця система розроблена для забезпечення максимальної безпеки та забезпечення ліквідності, необхідної для ефективних користувацьких транзакцій.

«Наші постійні зусилля з перевірки наших резервів відображають нашу основну філософію зміцнення довіри через реальне підтвердження резервів», — сказав Бен Чжоу, співзасновник та CEO Bybit. «Для нас першочергове значення мають гарантія інвестицій наших користувачів і прозорість наших операцій».

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.