Криптобіржа WOOX викупить акції та токени у Three Arrows Capital

Біткоїн-біржа WOO з дисконтом викупить у криптовалютного хедж-фонду 3AC, який проходить через процедуру банкрутства, токени і свої акції. Крок спрямований на “усунення невизначеності”.

Ініціативу реалізують після досягнення відповідної угоди з фірмою Teneo. Остання представляє інтереси Three Arrows Capital у суді.

У листопаді 2021 року хедж-фонд інвестував у WOO в рамках раунду фінансування Серії А. Структура також придбала 25 млн токенів майданчика.

Як “справедливе рішення для акціонерів” керівництво платформи запропонувало погасити акції, що викуповуються, і пропорційно збільшити їхню частку.

Додатково платформа спалить викуплені 20 млн токенів. Решту 5 млн розблокують протягом наступних 12 місяців.

У травні 2022 року після обвалу криптовалютного ринку і краху Terra з’явилася інформація про можливу неплатоспроможність Three Arrows Capital.

Наприкінці червня суд Британських Віргінських Островів постановив ліквідувати хедж-фонд. У липні 3AC подала заяву про банкрутство до суду Нью-Йорка. Згідно з Nansen, організація управляла активами на суму близько $10 млрд.

У вересні Грошово-кредитне управління Сінгапуру на дев’ять років заборонило засновникам Three Arrows Capital брати участь у регульованій діловій діяльності в країні.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.